۱۰ آبان ۱۴۰۱ | 19:58
کد خبر : 108344

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند در دیدار با مدیران بانک سپه بندرماهشهر؛

لزوم همکاری دوجانبه بانک سپه و پتروشیمی‌ها

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند در دیدار با مدیران بانک سپه شهرستان بندرماهشهر بر همکاری دوجانبه در مسیر توسعه پتروشیمی‌ها تاکید کرد و نقش توسعه در شکوفایی اقتصاد و امنیت کشور را مهم دانست.

به گزارش برداشت روز، مدیران بانک سپه، روز یکشنبه هشتم آبان‌ماه با دکتر محمدرضا کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار کریمی ضمن خوش آمدگویی به مدیران بانک سپه این بانک را جزء بانک‌های قدیمی و پیشرو در ارائه خدمات به عموم مردم و صنایع عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند همچنین بر لزوم همکاری بانک سپه با پتروشیمی‌ها برای توسعه و پیشرفت در این زمینه تاکید کرد.

وی نقش توسعه در شکوفایی اقتصاد و امنیت کشور را مهم دانست و گفت: وقتی به سمت توسعه حرکت کنیم مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی‌ها و دیگر صنایع در داخل کشور تامین و سرمایه در گردش کشور و تولید ناخالص ملی را افزایش می‌دهد.

کریمی با تاکید بر اینکه باید در راستای سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کنیم، افزود: تلاش در راه توسعه و پیشرفت کشور وظیفه دینی و اخلاقی کلیه مسئولین و عموم مردم است.

وی در پایان اعتقاد و توجه دکتر علی عسگری مدیریت هلدینگ خلیج فارس به توسعه را قابل تقدیر دانست و بر همکاری و تعامل این شرکت با بانک سپه در زمینه تسهیلات و نظایر آن تاکید کرد.

 

روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند