۱۰ آبان ۱۴۰۱ | 19:11
کد خبر : 108314

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند در جلسه گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل؛ لزوم برگزاری مدوام جلسات پدافند غیر عامل در پتروشیمی اروند

مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند در‌ جلسه‌ای که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل در این شرکت برگزار شد، نسبت به برگزاری مدوام جلسات پدافند غیرعامل با توجه به حساسیت این بخش تاکید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند، روز دوشنبه ۹ آبان‌ماه جلسه‌ای به مناسبت هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند و مدیران این شرکت در سالن کنفرانس پتروشیمی اروند برگزار شد.
دکتر محمدرضا کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند در‌ این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته پدافند غیرعامل به تشریح اهمیت پدافند غیرعامل در صنعت پتروشیمی پرداخت.
کریمی مسئولیت اعضای کمیته‌های EMT و ICT را سنگین و حساس دانست و گفت: آگاهی به وظایف و جایگاه اعضا در این بخش‌ها بسیار مهم و حساس است. وی در‌ پایان نسبت به برگزاری مداوم و به موقع جلسات پدافند غیرعامل در این شرکت تاکید کرد. همچنین در‌ این جلسه مهندس چهرازی ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل به اعضای کمیته‌های EMT و ICT به ارائه گزارش از عملکرد آن‌ها پرداخت. در پایان این جلسه نیز احکام اعضای کمیته‌های EMT و ICT به آن‌ها اهداء شد.