۰۷ آبان ۱۴۰۱ | 19:03
کد خبر : 107888

مراسم معارفه مدیر جدید شعبه البرز بیمه تعاون برگزار شد

با حضور مدیر امور شعب و استان های بیمه تعاون، مراسم معارفه مدیر شعبه البرز این شرکت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، مسعود مجیدی به عنوان مدیر جدید شعبه البرز بیمه تعاون انتخاب شد.
وی از آبان ۱۳۸۶ با حضور در شرکت بیمه پارسیان، فعالیت بیمه ای را آغاز کرده و سپس از سال ۱۳۹۱ مدیر استان لرستان بیمه کارآفرین شدم و تا خرداد ۱۳۹۳ نیز در این کسوت مشغول فعالیت بوده است.
مجیدی سپس تا شهریور ۱۳۹۵ به عنوان مدیر استان همدان بیمه «ما» فعالیت کرده و پس از آن به عنوان مدیر استان البرز بیمه معلم منصوب شده و از سال ۱۳۹۷ تا پیش از ورود به بیمه تعاون نیز مدیر شعبه مرکزی بیمه مشغول فعالیت بوده است.
مدیر جدید شعبه البرز بیمه تعاون دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی بوده و در خصوص شعبه تحت مدیریتش مطرح می کند: «در حال حاضر ۲۳ نماینده در این شعبه مشغول فعالیت هستند و برنامه های اخص بنده این است که بر روی رشته بیمه های زندگی متمرکز شوم و فروش در این رشته را تقویت کنم».
مجیدی اضافه کرد: «همچنین آموزش نماینده ها بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت که در این راستا جلسات آموزشی در بازه زمانی هر دو هفته یکبار طراحی شده است».
مدیر شعبه البرز بیمه تعاون ادامه داد: «همچنین در راستای آیین نامه ۹۶ بنای افزایش نماینده داشته و برای مشتریان ممتاز نیز برنامه های ویژه ای داریم».
گفتنی است پیش از این مدیریت شعبه البرز بر عهده «مجید ارجمند» بوده است که او هم اکنون به عنوان مدیر شعبه غرب استان تهران مشغول فعالیت است.