۰۱ آبان ۱۴۰۱ | 10:42
کد خبر : 107245

درخشش «تامین سرمایه تمدن» درکیش اینوکس 2022

امضای۳تفاهم نامه همکاری در حوزه ارایه خدمات مالی توسط تامین سرمایه تمدن

شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای ارتقا و گسترش فعالیت ها با امضای سه تفاهم نامه و میزبانی از مدیران بازار پول وسرمایه و همچنین شرکت های تولیدی و خدماتی چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی را با دست پر به پایان رساند .

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی نمایشگاه کیش با برگزاری سی‌و‌شش نشست تخصصی با حضور جمع کثیری از کارشناس متخصص از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه جزیره کیش به کار خود پایان داد.

توسعه همکاری ها با بانک تجارت

 

شرکت تامین سرمایه تمدن عصر دوشنبه بیست و پنجم مهرماه در نخستین روز برگزاری این نمایشگاه تفاهمنامه‌های همکاری با بانک تجارت در راستای ارتقا و گسترش سطح همکاری متقابل از طریق ارایه خدمات مالی و بانکی در چارچوب مقررات و دستور العمل های بانک مرکزی و همچنین همکاری در بازار سرمایه طبق ضوایط سازمان بورس و اوراق بهادار امضا کرد.

تفاهم نامه همکاری با تپسی

 

ارایه خدمات مالی به شرکت تپسی دومین تفاهم نامه ای بود که تامین سرمایه تمدن در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲امضا کرد . ارایه خدمات مشاوره به منظور طراحی شیوه تامین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار از محورهای این تفاهم نامه است .

توسعه همکاری ها با منطقه آزاد کیش

 

در دومین روز نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ ، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش میزبان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت تامین سرمایه تمدن بود طی این مراسم تفاهم نامه همکاری در حوزه های مختلف خدمات امضا شد .

 

بر اساس این تفاهم نامه همکاری در زمینه صندوق های سرمایه گذاری ، مدیریت دارایی ها و صدور انواع بیمه نامه در دستور کار قرار گرفت .

 

گفتنی است شرکت نامین سرمایه تمدن ، با هدف معرفی انواع خدمات و محصولات متنوع مالی در قالب یک سوپر مارکت مالی در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲شرکت کرده بود .