۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | 22:13
کد خبر : 104767

مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

پیشرفت ۳۵ درصدی پروژه احداث جاده دسترسی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری

مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت ۳۵ درصدی پروژه احداث جاده دسترسی این شرکت خبر داد.

به گزارش برداشت روز، جمشید علی بابایی گفت: اجزای این پروژه با هدف کاهش ۱۵ کیلومتری مسیر دسترسی وسایل نقلیه سبک و سنگین، مدیریت هزینه های حمل مواد اولیه و محصول و همچنین افزایش ایمنی ترابری، عملیات احداث جاده اختصاصی فولاد سفیددشت از محور بروجن به اصفهان (از مسیر شهر سفیددشت) به طول ۶ کیلومتر و عرض ۴٫۲۲ متر در مهرماه ۱۴۰۰ و در دو باند مجزا آغاز شده است.

وی افزود: این جاده در محور شمالی شهر سفیددشت واقع شده و محل اتصال آن به محور سفیددشت- زرین شهر به وسیله پل زیرگذر در حدفاصل محوطه شهرک صنعتی سفیددشت و خط راه آهن است.

به گفته مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری مدت زمان پیش بینی شده برای این پروژه ۱۸ ماه و بودجه اختصاص یافته به آن بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال است؛ ضمن اینکه اجرای عملیات پروژه با مشاوره شرکت فنی مهندسی فولاد مبارکه و توسط شرکت پیمانکاری زرین سپاهان در حال انجام است.

اردلان رئیسی، رئیس اجرای پروژه های جنبی و پشتیبانی در خصوص روند عملیات اجرایی این طر ح خاطرنشان کرد: میزان پیشرفت پروژه احداث جاده دسترسی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تا پایان مردادماه ۱۴۰۱ حدوداً ۳۵ درصد بوده که با گذشت حدود ۱۱ ماه از شروع آن همچنان مطابق با برنامه در حال انجام است.

رئیس اجرای پروژه های جنبی و پشتیبانی فولاد سفیددشت ابراز امیدواری کرد با انجام اقدامات لازم در راستای پیشبرد پروژه یادشده، در مدت زمان پیش بینی شده و حتی زودتر از آن موفق به تکمیل و بهره برداری از این طرح باشیم