۲۵ آذر ۱۳۹۸ | 16:16
کد خبر : 1046

اهدای جوایز قرعه کشی جشنواره ویژه پذیرندگان کارتخوان های بانک ملی ایران

جوایز اولین دوره قرعه کشی جشنواره ویژه دارندگان کارتخوان های بانک ملی ایران (پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد) اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای قدردانی از همراهی پذیرندگان خود، دور جدید قرعه‌کشی جوایز میلیونی را از ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ آغاز کرده است.
سداد در این قرعه‌کشی به صورت ماهیانه از تمام استان‌ها برنده دارد و جوایز اولین دوره را از طریق اداره امور شعب بانک ملی ایران و دفاتر شعب استانی خود به برندگان اهدا کرد.
«این پوز، پز دادن داره» شعار جشنواره جوایز سداد است که تا پایان سال ادامه دارد و تمامی پذیرندگان می توانند از طریق کارتخوان یا اپلیکیشن پالس در آن شرکت کرده و با کسب امتیاز از جوایز ویژه آن بهره مند شوند.
پذیرندگانی که مایل به حضور در قرعه‌کشی جوایز هستند، پس از کسب ۱۰۰ امتیاز در ماه می‌توانند از طریق مرکز تماس، اپلیکیشن پالس یا پیامکی که برایشان ارسال می‌شود، برای حضور در قرعه‌کشی جوایز اعلام تمایل کنند.
در جشنواره امسال هر تراکنش بالای ۱۰ هزار تومان ۱ امتیاز و هر یک میلیون کارکرد ۲ امتیاز دارد.
لازم به ذکر است، دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم‌ قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس sadad_co@ ببینند و اسامی برندگان قرعه‌کشی ماهانه به تفکیک استان‌ها در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است.

همچنین پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد ۵ به ۲۰۰۰۴۴۴ لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات منحصربه فرد آن در مدیریت کسب و کار خود بهره‌مند شوند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ