۲۷ شهریور ۱۴۰۱ | 22:36
کد خبر : 104599

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل:

باید جایگاه بهتر و سهم بیشتری از شبکه بانکی را به خود اختصاص دهیم

مدیر عامل نوسسه اعتبای ملل عنوان کرد: در حال حاضر ما در بین ۳۲ بانک باید برای ارتقای جایگاه و سهممان از بازار پول و به صورت شبانه روزی تلاش کنیم تا در عین رفاقت و با رقابتی سالم با جذب منابع بیشتر و مشتریان جدید تر به رشد سازمان کمک شایانی کنیم.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، جوادی در جریان سفر به استان گلستان و در دیدار با همکاران این حوزه، ضمن تسلیت ایام اربعین اباعبدالله الحسین علیه السلام به همکاران، توجه ویژه همکاران را به رعایت حق الناس و حقوق مشتریان معطوف داشت و بیان کرد که حق الناس جزء مواردی است که خداوند از آن نخواهد گذشت. بنابراین وظیفه شرعی و اخلاقی تک تک ماست که نسبت به یکدیگر و به ویژه نسبت به مشتریان موسسه به صورت ویژه این امر را مدنظر داشته باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر ما در بین ۳۲ بانک باید برای ارتقای جایگاه و سهممان از بازار پول و به صورت شبانه روزی تلاش کنیم تا در عین رفاقت و با رقابتی سالم با جذب منابع بیشتر و مشتریان جدید تر به رشد سازمان کمک شایانی کنیم.

مدیرعامل موسسه افزود: استان گلستان به واسطه شرایط اقلیمی و وجود صنایع و معادن گسترده بستر بسیار مناسبی در جهت سرمایه گذاری و جذب منابع است که این وظیفه همکاران این حوزه است که با همیت و تلاش بیشتر از این ظرفیت در جهت ارتقاء این حوزه و در رأس آن موسسه اعتباری ملل اقدام کنند.

در این سفر یک روزه مدیرعامل موسسه ملل با استاندار نماینده مردم گلستان و شهردار شهر گرگان نیز دیدار و گفتگو کرد.