۲۱ شهریور ۱۴۰۱ | 21:40
کد خبر : 104092

ایران خودرو | فروش فوق العاده ایران خودرو

آغاز فروش فوری و فوق‌العاده ایران خودرو نصف قیمت کارخانه | اختلاف قیمت سرسام آور محصولات ایران خودرو در بازار و کارخانه

فروش انواع مدل هایما در طرخ فروش فوری و فوق‌العاده و بدون قرعه کشی ایران خودرو کلید خورد.

به گزارش برداشت روز، خرید محصولات ایران خودرو آسان شد. محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی به فروش می رسد. پیش فروش محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی است. جزئیات فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو را در ادامه بخوانید.

با وجود میلیاردها تومان بدهی و زیان انباشته و کیفیت پایین محصولات، ایران خودرو و سایپا همچنان به طرح‌های فروش خود ادامه می‌دهند. حالا هم ایران خودرو، طرح فروش نقدی و فوری محصولات هایما را بدون قرعه‌کشی آغاز کرده است.

ایران خودرو، انواع مدل‌های خودرو هایما را به متقاضیان عادی و مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو عرضه می‌کند.

در بخشنامه فروش به متقاضیان عادی آماده که موعد تحویل محصولات ۳۰ روزه و قیمت آنها قطعی است. زمان ثبت‌نام از ساعت ۱۱ امروز، ۱۲ شهریور آغاز می‌شود و تا تکمیل ظرفیت، حداکثر تا ۱۴ شهریور، ادامه می‌یابد.

مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
ایران خودرو، این طرح را در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ دانسته‌. مادرانی که فرزند دوم آنها از این تاریخ به بعد متولد شده است مشمول این طرح‌ هستند.

مادران که درطرح‌های قبلی موفق به واریز وجه نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه تخصیص نسبت به ثبت‌نام بدون قرعه‌کشی اقدام کنند.

متقاضیان باید موضوع زمان تولد فرزند دوم یا بیشتر خود را پس از تاریخ ۲۴ آبان را تأیید و پذیرش تبعات ناشی از عدم ثبت اطلاعات صحیح را تعهد کنند.

پس از انجام واریز وجه و قبل از ایجاد قرارداد، اطلاعات مادران به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود. در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و ما بعد، ثبت‌نام متقاضی در هر مرحله غیر فعال شده و وجوه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز کاری به متقاضی بازپس داده می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی سومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو در سامانه یکپارچه فردا دوشنبه ۲۱ شهریورماه برگزار خواهد شد.

بشتابید اعلام برندگان قرعه کشی ایران خودرو
امید قالیباف‌ اظهار داشت: سومین مرحله قرعه‌کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امروز ۲۱ شهریور ساعت ۱۴ انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت افزود: در مراسم قرعه‌کشی نمایندگان نهادهای ناظر بر صحت انجام قرعه کشی نظارت دارند.

قالیباف گفت: نتایج قرعه‌کشی به شرط اخذ استعلام‌ها ۲۲ شهریور در سامانه یکپارچه قرعه‌کشی خودرو اعلام می‌شود. در سومین دوره قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه خودرو ۶ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴ نفر ثبت نام کردند.

به گفته وی‌ در سومین دوره قرعه کشی یکپارچه خودرو حدود ۶۰ هزار خودرو عرضه می‌شود که ۵۰ درصد ظرفیت قرعه‌کشی به طرح جوانی جمعیت و ۲۰ درصد ظرفیت قرعه‌کشی به خودروهای فرسوده اختصاص می‌یابد.

سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: در نخستین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۳۵۲ نفر ثبت نام کردند که در مجموع ظرفیت در نظر گرفته شده خودرو توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه برای عرضه ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ خودرو بود.

قالیباف گفت: در دومین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۵۵ متقاضی در سامانه ثبت نام کردند که ظرفیت عرضه خودرو در این دوره ۷۴ هزار و دستگاه بود.

ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه چهارشنبه ۱۶ شهریور آغاز و در روز شنبه ۱۹ شهریور پایان یافت.

نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دوم مرداد ۱۴۰۱ اعلام و برندگان فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور و فردا موتور در طرح های عادی و ویژه جوانی جمعیت اعلام می‌شوند.
به گزارش ایمنا، دومین مرحله قرعه کشی تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و نمایندگان شرکت‌های خودروساز برگزار شد.

برندگان قرعه کشی خودرو از صبح دوشنبه (سوم مرداد) تا پایان پنجشنبه (ششم مردادماه) مهلت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی خودروسازان مطابق با بخش‌نامه‌های فروش، نسبت به واریز وجه اقدام کنند. برندگان قرعه کشی خودرو در صورت عدم پرداخت، نفرات فهرست ذخیره جایگزین برندگان قرعه کشی خودرو خواهند شد.

سامانه یکپارچه خودرو
ورود به سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو از طریق آدرس اینترنتی https://sale.iranecar.com/public/home امکان پذیر است.

ثبت نام ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو
ثبت نام در نام طرح جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه از روز شنبه مورخ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ آغاز و ۷۲ ساعت (۳ روز) ادامه داشت.

قرعه کشی ایران خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص + ساعت اعلام نتایج و مهلت واریز وجه محصولات

ثبت نام خودرو یکپارچه
در مرحله دوم فروش فوق‌العاده، پیش فروش، مشارکت در تولید عادی و ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ۲۷ محصول خودروسازان کشور شامل ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، آرین پارس موتور، فردا موتور و خودروسازی ایلیا در قالب فروش‌های عادی، فوق‌العاده، پیش فروش، مشارکت در تولید و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه شد.