۱۶ شهریور ۱۴۰۱ | 13:44
کد خبر : 103521

با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد، واحدهای تولیدی و اشتغالزایی

جامعه هدف طرح تسهیلاتی “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران افزایش یافت

بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد و شرکت‌های فعال در حوزه تولید و توزیع داخلی و کمک به ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، جامعه هدف طرح تسهیلاتی "رفاه کالا و خدمات" را افزایش داد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، “تمامی اشخاص حقیقی (حقوق‌بگیران) که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می‌کنند”، “مشتریان اختصاصی بانک و کارکنان و اقوام درجه یک آنان”، “کارکنان مشتریان مشمول بانکداری شرکتی”، “مستمری‌بگیران صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی که به دلیل نبود شعبه بانک رفاه کارگران در شهرستان محل اقامت آنان حقوق خود را از سایر بانک‌ها دریافت می‌کنند”، “دارندگان حساب سپرده بلندمدت یا افتتاح‌کنندگان حساب سپرده بلندمدت جدید و اقوام درجه یک آنها”، جامعه هدف طرح رفاه کالا و خدمات بانک رفاه کارگران را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران با هدف تسهیل در بهره‌برداری از ظرفیت‌های این طرح، امکان اعطای تسهیلات به متقاضیان با ضمانت همکار شاغل در این بانک را نیز فراهم کرده است.

تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران بدون نیاز به سپرده‌گذاری و ایجاد میانگین حساب و به منظور خرید کالای ایرانی از شرکت‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی داخلی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه، حوزه درمانی، گردشگری و … یا تعمیرات اساسی منزل پرداخت می‌شود.

تسهیلات این طرح حداکثر به میزان ۱۰۰ میلیون تومان با مدت بازپرداخت ۳۶ ماه و نرخ سود ۱۸درصد پرداخت می‌شود.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباط با مشتریان(فراد) بانک رفاه کارگران با شماره ۸۵۲۵-۰۲۱ تماس و یا به سایت بانک به نشانی https://www.refah-bank.ir مراجعه کنند.