۰۷ شهریور ۱۴۰۱ | 20:05
کد خبر : 102400

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران خبرداد:

رشد ۶۷ درصدی مانده سپرده های شعب در دولت سیزدهم

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: مانده سپرده های شعب این بانک در پایان تیرماه سال جاری با رشد 40 درصدی از 80 هزار و 452 میلیارد ریال به 112 هزار و 404 میلیارد ریال رسیده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال قبل 67 درصد رشد داشته است.

به گزارش برداشت روز، یوسف نجدی ، به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: در این بین شعب مرکزی با ۵۴ هزار و ۵۷۷ میلیارد ریال ،میرداماد با ۲۲ هزار و ۴۸۲میلیارد ریال و تبریز با ۷ هزار و ۸۰۷ میلیارد ریال بیشترین سهم را از نظر مانده سپرده ها ( ارزی و ریالی) در بین شعب بانک به خود اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: مانده تسهیلات اعطایی شعب در مقطع یادشده با رشد ۲۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ماقبل از رقم ۸۸ هزار و ۴۳۳ میلیارد ریال به رقم ۱۱۳ هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ماقبل، رشد ۶۰ درصدی را نشان می دهد.

معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، عملکرد بانک در شاخص برات اسنادی وارداتی در مدت یادشده نسبت به مدت مشابه سال قبل را ۳۲ درصد اعلام کرد و گفت: بیشترین سهم این شاخص به ترتیب متعلق به شعبه اراک و سنندج است.

نجدی افزود: عملکرد شعبه در شاخص حواله های ارزی وارده و صادره در پایان تیرماه سال جاری بالغ بر ۴۴۸ میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۱ درصد رشد داشته است ضمن اینکه

شعب مرکزی، اردبیل، کرمانشاه و قم به ترتیب بیشترین سهم را در این شاخص کسب کرده اند.

 

اگزیم نیوز