۰۷ شهریور ۱۴۰۱ | 19:48
کد خبر : 102363

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین‌اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد، مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی متمرکز این سازمان برای سال ۱۴۰۱ که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ تمدید شده است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، همچنین با توجه به انجام اصلاحاتی در شرایط متقاضیان شرکت در این آزمون، اصلاحات اعمال شده در دفترچه راهنمای آزمون نیز از سوی این سازمان اعلام شد.

ابوالفضل عفت‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان در این زمینه گفت: در پی انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌اجتماعی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱، عبارت «صرفاً ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی ۲۵درصد بهره‌مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا “بیکار” ثبت شده باشد» از ردیف «۱» سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران قسمت الزامات، امتیازات و سهمیه‌های قانونی مندرج در صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکورحذف می‌شود.

وی افزود: به همین منظور برای فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر (پایان روز ششم شهریورماه) برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

عفت‌نژاد از متقاضیان شرکت در این آزمون خواست در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و اطلاع از برخی اصلاحات اعمال شده در این دفترچه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند. آن دسته از داوطلبانی نیز که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ اعلام شده، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

اصلاحات دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌اجتماعی سال ۱۴۰۱ اینجا قابل مشاهده است.