۰۷ شهریور ۱۴۰۱ | 19:36
کد خبر : 102309

مدیر منابع انسانی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر:

آموزش به منزله شایستگی است

مصطفی روستا در خصوص اهمیت آموزش در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، بیان کرد: اعتقاد ما در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، تنها توسعه آهن و فولاد نیست. شعار ما در وهله اول، توسعه انسانیت به مفهوم وسعت بخشیدن در دانش، مهارت و نگرش است که همان مفهوم شایستگی را در بر می‌گیرد.

به گزارش برداشت روز، بنابراین با اخذ استاندارد آموزش ISO10015:2019، تدوین شایستگی‌های مشاغل سازمان و همکاران محترم شرکت صورت گرفته است و برنامه آموزشی بر مبنای موارد مذکور برنامه‌ریزی می‌شود. با توجه به اینکه وضعیت شرکت در مقوله آموزش، در مسیر مناسبی قرار گرفته است اما همچنان برای رسیدن به اهداف راهی طولانی در پیش داریم.

مدیر منابع انسانی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در ادامه به تفاوت دوره‌های آکادمیک با دوره‌های کاربردی اشاره کرد و گفت: به طور حتم، دانش نظری که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود، پایه اصلی علم و دانش پرسنل است و آموزش‌های کاربردی و حین کار مکمل آن به شمار می‌رود.

وی در پایان ضمن اشاره به تدوین استراتژی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در خصوص آموزش و پرورش نیروی انسانی، یادآور شد: مدیران ارشد شرکت‌، نسبت به توسعه منابع انسانی و پرورش استعداد ها بسیار حساس بوده و از طرح‌ها و ایده‌های همکاران استقبال و از آن‌ها حمایت می‌کنند و همان طور که اشاره شد، در سیاست‌گذاری‌های کلان شرکت، مبحث آموزش بسیار حائز اهمیت است

دنیای معدن