۰۶ شهریور ۱۴۰۱ | 20:55
کد خبر : 102246

به مناسبت هفته گرامیداشت دولت صورت گرفت؛

دیدار چهره به چهره مدیرعامل بانک مسکن با اقشار مختلف مردم

جلسه دیدار مردمی مدیرعامل بانک مسکن در قالب میز خدمت در هفته گرامیداشت دولت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، جلسه ملاقات مردمی دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در قالب میز خدمت در هفته گرامی‌داشت دولت برگزار شد.

در این میز خدمت که در محل ساختمان مرکزی بانک مسکن برپا شد، سید محسن فاضلیان عضو هیات مدیره بانک و معاون امور اعتباری،محمدصفری عضو هیات عامل و سرپرست معاونت منابع انسانی، مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت نیز حضور داشتند و پاسخگوی سئوالات مردم در حوزه کاری خود بودند.

طی برپایی این میز خدمت مدیرعامل بانک مسکن در دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف مردم، درخواست‌های آنان را بررسی و دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

با توجه به رویکرد مردمی دولت برای ارتباط بدون واسطه مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مختلف دولتی با مردم و کسب رضایتمندی حداکثری آنان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت از روز دوشنبه ۳۱ مردادماه به مدت دو هفته میز خدمت پاسخگویی و مشاوره بانکی در شعب سراسر کشور بانک مسکن با حضور مدیران این بانک برپا شده است که تسریع در روند خدمات‌دهی و تسهیلات‌دهی بر اساس فرامین رییس جمهوری با رویکرد تحول نظام بانکی از جمله اهداف برپایی میزهای خدمت بانک مسکن است.

 

هیبنا