۰۵ شهریور ۱۴۰۱ | 20:19
کد خبر : 102004

در تاریخ ۱۰ الی ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۱؛

حضور شرکت فراطرح فولاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، اصفهان

حضور فعال گروه فراطرح درچهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته به تاریخ ۱۰ الی ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۱در سالن C نمایشگاه های بین المللی اصفهان با هدف توسعه و ارتقاء صنعت و مراودات تجاری، ارائه محصولات و توانمندی ها و ایجاد تعامل با فعالان ، کارشناسان و مدیران صنعت فولاد و معدن کشور و همچنین آگاهی سازی از برند فراطرح برای فعالان این صنعت.

به گزارش برداشت روز، حضور فعال گروه فراطرح درچهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته به تاریخ ۱۰ الی ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۱در سالن C نمایشگاه های بین المللی اصفهان با هدف توسعه و ارتقاء صنعت و مراودات تجاری، ارائه محصولات و توانمندی ها و ایجاد تعامل با فعالان ، کارشناسان و مدیران صنعت فولاد و معدن کشور و همچنین آگاهی سازی از برند فراطرح برای فعالان این صنعت.

متالکس رویدادی برجسته برای فولاد ، فلزات غیرآهنی، ریخته گری ، قالب سازی ، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها ، ماشین آلات، تجهیزات ، مواد اولیه و غیره محسوب می شود. این نمایشگاه  درسال های گذشته بعنوان نقطه عطفی در صنعت فولاد کشور در استان اصفهان برپا شده است. امیدواریم در این دوره با حضور و مشارکت فعال در نمایشگاه گامی مثبت  در راستای پیشبرد اهداف برداشته باشیم.

در این نمایشگاه صاحب نظران صنعت  در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم آمده‌اند و فرصت ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فرآهم آورده تا محصولات و توانمندی های خودرا به صورت گسترده ارائه نمایند.

آدرس: نمایشگاه بین المللی اصفهان در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن دشت است.

لینک گوگل مپ نمایشگاه بین المللی اصفهان https://goo.gl/maps/mrPcBLXfbdpPbp۴V۹

لینک وبسایت نمایشگاه  http://www.rastak-expo.com/

جهت بازدید از غرفه گروه فراطرح در این نمایشگاه به غرفهC۳۳ در سالن C مراجعه کنید و به منظور تکمیل اطلاعات خود در خصوص چگونگی نحوه مشارکت با ما در نمایشگاه ، به لینک زیر مراجعه کنید.

فرم دریافت اطلاعات مشتریان