۰۴ شهریور ۱۴۰۱ | 19:54
کد خبر : 101792

از پزشکان بیمه ملت به مناسبت روز پزشک، تکریم شد

در ابتدای این مراسم پزشکان حاضر در جلسه طی سخنانی ضمن اظهار خرسندی از برگزاری مراسم تکریم به ارائه گزارش عملکرد یکساله حوزه تحت مدیریت خود پرداختند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه ملت، در ادامه این مراسم، بهشتی نژاد نائب رئیس هیئت مدیره ضمن ارج نهادن به مقام شامخ پزشکان اظهار کرد: در ایام بیماری کرونا نقش پزشکان و مدافعاسلامت برای تمامی مردم، علی الخصوص خانواده بزرگ بیمه کشور قابل لمس بوده است از این رو تندرستی، پایندگی و آبروی جامعه عزیز پزشکی‌مان که همواره و به خصوص در دو سال اخیر با شیوع بیماری کرونا احترام ایرانیان قدرشناس را برانگیختند از خداوند بزرگ درخواست دارم.

بهشتی نژاد در ادامه گفت: حضور پزشکان شاغل در شرکت بیمه ملت به عنوان بازوی علمی و اجرایی در زمینه‌های مختلف بیمه‌ای است که برای چابک شدن امور رسیدگی باید سیستم‌های رسیدگی به پرونده‌های خسارت بر مبنای اصول فناوری اطلاعات صورت بگیرد. که این امر قطعا موجب کاهش تخلفات درمانی خواهد شد.

نائب رئیس هیئت مدیره گفت: با توجه به اهمیت موارد مطرح شده در ابتدای جلسه مواردی که پزشکان به آن اشاره کردند قطعا مورد توجه هیئت مدیره قرار خواهد گرفت و در اسرع وقت به آنان رسیدگی خواهد شد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم به پاس قدردانی از زحمات جامعه پزشکان کشور، با اهدای لوحی از پزشکان معتمد شرکت بیمه ملت؛ دکتر میرعلی، دکتر محسن‌زاده، دکتر آسیابان، دکتر کریمی و دکتر صیادی تشکر و قدرانی شد.