۰۲ شهریور ۱۴۰۱ | 19:22
کد خبر : 101662

تخفیفات بیمه ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

شرکت سهامی بیمه ایران همزمان با فرارسیدن هفته دولت، بسته تخفیفات ویژه خود را در رشته های بیمه ای متنوع و با اولویت بیمه های زندگی اعلام کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، بیمه ایران در سال مزین به نام تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین و همزمان با فرارسیدن هفته دولت، در راستای گام های موثر برای تسهیل و تعمیم دسترسی به خدمات حمایتی بیمه، برای آحاد مردم، بسته تخفیفات ویژه خود را در رشته های بیمه ای متنوع و با اولویت بیمه های زندگی اعلام کرد.

احمد صفرزاده معاون فنی بیمه ایران در خصوص این تخفیفات اظهار کرد: تخفیفات ویژه بیمه ایران، همزمان با آغاز هفته دولت( دوم شهریور ماه )شروع و به مدت بیست روز از طریق سامانه بیمه ایران من و واحدهای اجرایی و شبکه گسترده فروش در سراسر کشور، به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: میزان تخفیفات در بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی سما (طرح سلامت مردم ایران ) ۳۰ درصد، بیمه نامه عمر و حوادث طرح حامیان سلامت ۳۰ درصد، بیمه نامه حوادث انفرادی ۲۵ درصد، بیمه های آتش سوزی، مهندسی و انرژی ۲۰ درصد، انواع بیمه های مسئولیت و بیمه های باربری ۲۰ درصد خواهد بود.

معاون فنی بیمه ایران تاکید کرد: بیمه ایران بعنوان بزرگترین شرکت بیمه، فرصتی را برای استفاده از پوشش های بیمه ای برای تمامی مردم عزیز وبیمه گذاران خود فراهم کرده است. امیدوارم مردم کشورمان در کمپین هفته دولت، با استفاده از این تخفیفیات، بیمه نامه مناسبی را تهیه نمایند تا در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، بتوانیم خسارات وارده را جبران کنیم.