۰۱ شهریور ۱۴۰۱ | 20:42
کد خبر : 101610

تا پایان شهریور:

بیمه آسیا ۱۰ تا ۸۰ درصد تخفیف می دهد

بیمه آسیا به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در رشته های مختلف بیمه ای اموال، زندگی و مسئولیت تخفیف می دهد.

به گزارش برداشت روز، روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه ای ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اعلام کرد شرکت بیمه آسیا در راستای اهداف دولت خدمتگزار با محوریت شعار “دولت مردم” تخفیفات و تسهیلات ویژه بیمه ای را در رشته های اموال، زندگی و مسئولیت تا پایان شهریور ارائه می کند.

بنابر این اطلاعیه، این تسهیلات بیمه ای در رشته بیمه های اتومبیل شامل ۴۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای سواری و ۵۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای بارکش و همچنین تخفیف ویژه در بیمه شخص ثالث با تعهدات مازاد مالی ۸۰۰ میلیون ریال و بالاتر از آن می باشد.

بر اساس این گزارش، در بیمه منازل مسکونی نیز تا ۸۰ درصد تخفیف و در بیمه آتش سوزی صنعتی و غیر صنعتی ۵۰ درصد تخفیف در حق بیمه ها در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر در این مدت در بیمه های باربری، ۲۵ درصد تخفیف در نرخ حق بیمه های صادراتی، وارداتی، داخلی و ترانزیت اعمال می گردد.

در بیمه های مهندسی نیز تخفیف ۱۰ درصدی حق بیمه تمام خطر مقاطعه کاری و عیوب اساسی و پنهان ساختمان در نظر گرفته شده است. همچنین، انواع بیمه های مسئولیت بیمه آسیا جهت ارائه به فعالان اقتصادی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می شود.

این گزارش می افزاید، بیمه حوادث انفرادی عادی (دارای پرسشنامه) و بیمه حوادث برای اعضای خانواده بیمه شده اصلی (شامل همسر و فرزندان) با ۳۰ درصد تخفیف از دیگر محصولات ارایه شده در طرح تسهیلات بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت می باشد.

بر اساس این اطلاعیه، هموطنان عزیز می توانند جهت تهیه بیمه نامه های فوق و به منظور برخورداری از تخفیفات ارائه شده، تا پایان شهریور ماه سال جاری به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند.