۰۱ شهریور ۱۴۰۱ | 19:57
کد خبر : 101564

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی روز پزشک را تبریک گفت

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در پیامی یکم شهریور، روز پزشک را به تمامی پزشکان کشور به ویژه پزشکان شاغل در مراکز درمانی تأمین اجتماعی تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، متن پیام دکتر مهدی اسلامی به شرح زیر است:

همکاران محترم پزشک

برای هر انسانی دو نعمت گرانبها یعنی امنیت و سلامتی لازمه آرامش و حیات است که حفظ یکی از این دو گوهر یعنی سلامتی به دستان پرتوان طبیبان سپرده شده است. پزشکان این سرزمین وارثان راستین طبیب عالی‌قدر ایرانی “شیخ الرئیس ابوعلی سینا” می‌باشند و با همت و ایثار این گروه سلامت به مردم هدیه می‌گردد. خداوند متعال که خود شافی همه آلام است پزشکان را واسطه شفاء قرار داده است و این نعمتی است که نصیب همگان نمی‌گردد.

اینجانب اول شهریور سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا دانشمند و حکیم ایرانی را که به نام و یاد آن بزرگوار بعنوان روز پزشک نام‌گذاری گردیده است به تمامی همکاران محترم پزشک که با تمام کمبودها و مشکلات ایثارگونه در اقصی نقاط کشور در خانواده بزرگ تأمین اجتماعی با تلاش بی‌وقفه به امر درمان بیماران اشتغال دارند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق ضمن سلامتی و شادکامی همه عزیزان، شاهد تداوم ارائه خدمات تشخیصی درمانی مناسب و تسکین آلام همه بیماران و دردمندان این مرز و بوم باشیم.

 

روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی