۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | 23:02
کد خبر : 100816

همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان منطقه آزاد انزلی گسترش می‌یابد

پیرو دیدار مدیر شعب استان گیلان با مدیر امور فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی، همکاری دو مجموعه گسترش می‌یابد.

به گزارش برداشت روز، «محمدرضا نجفی شعاع» مدیر شعب استان گیلان با «احسان علیزاده» مدیر امور فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این جلسه نجفی شعاع ضمن تشریح شرایط همکاری با سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی در قالب طرح‌های کالاکارت، مهریار، حمایتی و بیمه عمر مانده بستانکار، انتقال حساب حقوق و دستمزد پرسنل و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای گسترش تعاملات و افزایش رفاهیات پرسنل سازمان منطقه آزاد انزلی را خواستار شد و جهت برگزاری جلسات بازاریابی با دهیاران محدوده منطقه آزاد انزلی و مدیرعامل سازمان اعلام آمادگی کرد.

در ادامه علیزاده، مدیر امور فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی، با تقدیر از خدمات و طرح‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و ضمن بیان نیازهای تسهیلاتی پرسنل سازمان، مختصری از فعالیت‌های سازمان و ظرفیت‌های آن را تشریح کرد و موافقت خود برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام کرد.

 

روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران