۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | 18:55
کد خبر : 41045

طی مراسمی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری؛

دبیرستان دخترانه شهدای بانک رفاه افتتاح شد

اقدامات بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیت اجتماعی بسیار ارزشمند است و این بانک از جمله بانک های برتر کشور محسوب می شود.

به گزارش برداشت روز، دبیرستان دخترانه شهدای بانک رفاه کارگران دهستان منجیل آباد شهرستان رباط کریم،دوشنبه ۲۷ بهمن ماه سال جاری در مراسمی با حضور دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، حجت الاسلام و المسلمین نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی و با همراهی خانلری معاون مدیرعامل بانک رفاه کارگران در امور اعتباری و حقوقی، افتتاح شد.

امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در این مراسم گفت: اقدامات بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیت اجتماعی بسیار ارزشمند است و این بانک از جمله بانک های برتر کشور محسوب می شود که در راستای بهبود عدالت اجتماعی در کشور، اقدامات بسیار مناسبی داشته است.

امیری با قدردانی از خدمات حمایتی این بانک تصریح کرد: دبیرستانی که امروز افتتاح شد با حمایت مالی و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه کارگران به بهره برداری رسید که اقدامی بسیار قابل تقدیر است.

شایان ذکر است، عملیات اجرایی دبیرستان ۱۲ کلاسه دخترانه شهدای بانک رفاه کارگران دهستان منجیل آباد شهرستان رباط کریم در سال ۱۳۹۶ و در زمینی به مساحت ۲۳۶۰ متر مربع آغاز و در زیربنایی به مساحت ۱۰۷۴ متر مربع ساخته شد. متراژ ساختمان آموزشی این دبیرستان نیز ۸۱۵ متر مربع است.

این دبیرستان در دو شیفت آموزشی در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم پذیرای ۱۴۰ دانش آموز است. / بانک رفاه