۱۷ بهمن ۱۳۹۹ | 18:19
کد خبر : 39640

با جوایز ارزنده؛

جشنواره بیمه های جامع عمر و پس انداز بیمه آسیا آغاز شد

بیمه آسیا، پنجمین جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز و مهر آسیا را آغاز کرد.

به گزارش برداشت روز، به میمنت ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) پنجمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا با جوایز ارزنده طلایی از  ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد.

پرداخت حق بیمه عمر و پس انداز سال دوم، از دیگر جوایز برگزیدگان قرعه کشی این جشنواره است.

بنا بر این گزارش، از ویژه گی های این جشنواره، افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا، انجام آزمایش و معاینه رایگان متقاضیان خرید بیمه نامه است.

افزایش پوشش امراض خاص از ۵ مورد به ۵۵ مورد و افزایش سرمایه بیماری های خاص از ۵۰ میلیون ریال به ۲ میلیارد ریال و همچنین افزایش سرمایه فوت برای امراض خاص از ۳۰ درصد به ۵۰ درصد از امتیازات ممتاز فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز در این جشنواره نسبت به سال گذشته است.

همچنین خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره می توانند از تخفیفات ویژه در سایر رشته های بیمه ای بهره مند شوند از جمله فروش اقساطی بیمه شخص اتومبیل، ۲۵ تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه در بیمه بدنه اتومبیل، ۷۰ درصد تخفیف در بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و اماکن تجاری و اداری، ۳۰درصدتخفیف در بیمه های  عمر و حوادث انفرادی و گروهی، ۵۰ درصد تخفیف در بیمه های جامع مسئولیت شامل مسئولیت هیأت مدیره، مدیر و مالکین ساختمان های تجاری،اداری و مسکونی و سرویس کاران آسانسور‌‌، ۲۰ درصد تخفیف در بیمه درمانی مسافرت به خارج از کشور و ۱۰ درصد تخفیف در بیمه های باربری(وارداتی،صادراتی یا داخلی ).

گفتنی است، تعمیم و توسعه بیمه های زندگی  از اهداف برگزاری پنجمین جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پسانداز و جامع مهر آسیاست. بیمه آسیا به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور و برند بیمه ای محبوب مردم با دارا بودن بیش از یکصد شعبه و سه هزار نمایندگی در سراسر کشور، آماده ارائه خدمات بیمه ای به ویژه بیمه های عمر و پس انداز است./  بیمه آسیا