۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | 18:53
کد خبر : 39067

معاون مدیرعامل بانک ملت مطرح کرد

تامین نقدینگی مورد نیاز بنگاه های تولیدی با حمایت بانک ملت

بانک ملت به عنوان یک بانک بزرگ و توانمند در کشور با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز بنگاه های تولیدی و حمایت از آنها در راستای گسترش فعالیت ها، تقویت خط تولید و در نهایت تحقق شعار سال، در کنار کارخانه های تولیدی خواهد ماند.

به گزارش برداشت روز، محمود اخلاقی معاون مدیرعامل بانک ملت در نشست با مدیران ارشد شرکت ویتانا که محسن شجاع مدیر شعب منطقه چهار، حسین زاده مسوول حوزه سه و منصور روستا رییس شعبه صنعتی فتح، وی را همراهی می کردند، راه های تقویت همکاری های دو مجموعه را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه مجموعه ویتانا در حال رشد، توسعه، ارتقا و متنوع ساختن محصولات است و بانک ملت نیز به عنوان یک بانک بزرگ و توانمند در کشور با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز بنگاه های تولیدی و حمایت از آنها در راستای گسترش فعالیت ها، تقویت خط تولید و در نهایت تحقق شعار سال، در کنار کارخانه های تولیدی خواهد ماند.

اخلاقی، از آمادگی بانک ملت برای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش این واحد تولیدی خبر داد  و بر لزوم همکاری های همه جانبه در راستای افزایش توان تولید و بهبود تعاملات فی مابین تاکید کرد.

فخرالدینی مدیر عامل شرکت ویتانا نیز در این نشست با قدردانی از همکاری های بانک ملت، گزارشی از نحوه فعالیت و محصولات شرکت  ارائه و آمادگی شرکت را برای افزایش تعاملات فی مابین اعلام کرد./ بانک ملت