۱۱ بهمن ۱۳۹۹ | 19:03
کد خبر : 38918

در سال جاری صورت گرفت؛

بهبود فروش و کاهش نسبت خسارت بیمه سینا

آمارها و گزارش‌ها نشان‌دهنده بهبود فروش و کاهش نسبت خسارت بیمه سینا در سال جاری است و تلاش می‌کنیم در مدت باقی‌مانده تا پایان سال نیز این مسیر را با قوّت ادامه دهیم.

به گزارش برداشت روز، رضا جعفری مدیرعامل بیمه سینا اشاره به اهمیت و ظرفیت بالای استان خراسان رضوی برای افزایش ضریب نفوذ بیمه اظهار کرد: مشهد به لحاظ فرهنگ بیمه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و به همین دلیل ما نخستین شعبه تخصصی بیمه عمر را نیز در این شهر تاسیس کردیم و امیدواریم با همت و تلاش شبکه فروش فعال این شهر و استان شاهد توسعه روزافزون بیمه در این منطقه باشیم.

طبق این گزارش، مدیرعامل بیمه سینا در جمع همکاران و نمایندگان شعبه شیروان، گزارشی از فعالیت‌های شرکت در سال جاری ارائه و تصریح کرد: آمارها و گزارش‌ها نشان‌دهنده بهبود فروش و کاهش نسبت خسارت در سال جاری است و تلاش می‌کنیم در مدت باقی‌مانده تا پایان سال نیز این مسیر را با قوّت ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین رشد حق بیمه در ده ماهه سال ۹۹ مربوط به بیمه‎های باربری و پس از آن رشته حوادث و مهندسی بوده است، افزود: این ارقام، سیاست‌گذاری صحیح شرکت به سمت رشته‌های تخصصی سودآور با توجه به شرایط را نشان می‌دهد.

جعفری تمرکز بر فروش بیمه‌های زندگی را از مهمترین اولویت‌های بیمه سینا عنوان کرد و گفت: توسعه بیمه‌های زندگی با افزایش آموزش شبکه فروش و همچنین برنامه‌ریزی‌های گسترده در حال پیگیری است و به زودی محصول بیمه‌ای جدیدی در این بخش به بازار معرفی خواهیم کرد.

مدیرعامل بیمه سینا در ادامه ضمن قدردانی از تلاش همکاران شعبه و شبکه فروش شیروان گفت: همه کارکنان و نمایندگان باید حفظ منافع شرکت و تکریم مشتری را به عنوان اصول اخلاقی مدنظر قرار داده و در هنگام مذاکره، تمامی اطلاعات لازم و مورد نیاز را در اختیار مشتریان قرار دهند./ بیمه سینا