۱۰ بهمن ۱۳۹۹ | 18:15
کد خبر : 38775

به عنوان تنها تولیدکننده پلیمرهای مهندسی؛

پتروشیمی خوزستان در بیستمین نمایشگاه رنگ و رزین حضور پیدا کرد

شرکت پتروشیمی خوزستان در نمایشگاهی که از ۱۱ الی ۱۴ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بزرگترین شرکت های تولید کننده این عرصه برگزار می شود.

به گزارش برداشت روز، شرکت پتروشیمی خوزستان به عنوان تنها تولیدکننده پلیمرهای مهندسی در ایران با ماموریت تولید دو نمونه برجسته از پلیمرهای مهندسی به نام پلی کربنات و رزین اپوکسی در بیستمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، صنعت آبکاری و مواد کامپوزیت حضور خواهد داشت.

شرکت پتروشیمی خوزستان در  نمایشگاهی که از ۱۱ الی ۱۴ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بزرگترین شرکت های تولید کننده این عرصه برگزار می شود، با هدف ملاقات با مشتریان حاضر در نمایشگاه و مذاکره در جهت تسهیل در تامین مواد یا خدمات مشاوره فنی، اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص سیاست های فروش و خدمات پس از فروش، شناسایی تامین کنندگان موجود در بازار و بررسی وضعیت تولید کنندگان محصولات مشابه در خارج از کشور، شرکت خواهد داشت.

شرکت پتروشیمی خوزستان هر ساله با حضور در نمایشگاه های مرتبط گامی ارزشمند در جهت خودکفایی کشور و بی نیازی از واردات محصولات مشابه برداشته و در این نمایشگاه نیز با رعایت کامل پروتکل های  بهداشتی در سالن ۶ غرفه شماره ۲۶ از ساعت۹ تا ۱۷ میزبان بازدید کنندگان محترم خواهد بود./ شرکت پتروشیمی خوزستان