۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | 18:17
کد خبر : 38589

مدیرعامل شرکت چادرملو مطرح کرد

بررسی ضروریات بالینی سالمندان در مرکز تحقیقات سالمندان اردکان

مرکز تحقیقات سالمندان اردکان تلاش دارد با بررسی علمی ضروریات بالینی سالمندان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، بخشی از این نیازها را مرتفع نماید و در این راه، از بنگاههای اقتصادی توانمند و افراد خیر یاری می طلبیم .

به گزارش برداشت روز، ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از مرکز تحقیقات سالمندان اردکان که به دعوت هیات مدیره این مرکز انجام شد،

مدیر این مرکز به تشریح برنامه های و چالش های پیش روی جامعه سالمندان کشور از جمله شهرستان اردکان پرداخت و گفت: با توجه به نرخ رشد جمعیت سالمند کشورکه حدود ۲ برابر نرخ  موالید است  به زودی با موجی از نیازهای این گروه سنی مواجه خواهیم بود که مستلزم برنامه ریزی و ایجاد امکانات مورد نیاز این بخش از افراد جامعه  هستیم.

وی افزود: این مرکز تلاش دارد با بررسی علمی ضروریات بالینی سالمندان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، بخشی از این نیازها را مرتفع نماید و در این راه، از بنگاههای اقتصادی توانمند و افراد خیر یاری می طلبیم .

مدیر عامل چادرملو نیز با ارزشمند توصیف کردن این خدمات،  اظهار امیدواری کرد بتوانیم مساعدت لازم را در جهت حمایت ازتوسعه خدمات این مرکز بعمل آوریم .

گفتنی است این مرکز در حال حاضر به حدود ۹ هزار نفراز سالمندان شهرستان اردکان خدمات رسانی میکند ./ چادرملو