۱۹ دی ۱۳۹۹ | 18:11
کد خبر : 36081

بازدید مدیرعامل بیمه “ما” از مجتمع بانک بیمه به مناسبت ثبت رکورد ۵۰۰۰ میلیاردی

مدیرعامل بیمه "ما" و هیئت همراه به مناسبت پنج هزار میلیاردی شدن پرتفوی مجتمع بانک بیمه از این مجتمع مستقر در ساختمان سپهبد شهید سلیمانی بازدید و با پرسنل آن دیدار و گفتگو کردند.

در جریان این بازدید که با هدف قدردانی از تلاش پرسنل مجتمع بانک بیمه  در کسب پرتفوی پیش بینی شده سال ۱۳۹۹ ظرف مدت ۹ ماه برگزار شد حجت بهاری فر  در جریان آخرین وضعیت مجتمع قرار گرفت و راهکارها و پیشنهادات خود را برای بهبود عملکرد مجتمع ابراز کرد.

بر اساس این گزارش، بهاری فر هدف از تاسیس مجتمع بانک بیمه را برقراری ارتباط موثر با بدنه و مشتریان بانک ملت و پیاده سازی فرآیند فروش به بهترین شکل عنوان کرد و گفت: مجتمع بانک بیمه در سال جاری موفق تر از گذشته عمل کرده و موجب رضایت بیشتر بانک شده است.تعامل موجود بستری فراهم کرده که باید از آن به نحو احسن استفاده کنیم تا دستیابی به اهداف شرکت  تسهیل شود.

 

وی افزود: بیمه “ما” در ریل اصلی قرار گرفته است، فقط باید سرعت عمل خود را افزایش دهیم.خدا را شاکر هستیم که در بیمه “ما” با حمایت و استفاده از تجربیات هیات مدیره ، حضور هیات عامل منسجم و پرسنل با دانش  ، بدون توجه به مسائل حاشیه ای، بر روی هدف تمرکز کرده ایم تا مطابق با گفته دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تلاش مضاعف تر آینده صنعت را تضمین و به دو برند برتر تبدیل شویم.

بهاری فر در ادامه خاطرنشان کرد: با نوآوری و کشف بازارهای جدید، اصلاح فرآیندها، مدیریت دانش مناسب و خودباوری در راستای رشد شرکت گام بر می داریم تا با رشد  بیمه”ما” ، صنعت نیز رشد کند. یکی از مهم ترین اهداف ما در این زمینه، ترویج فرهنگ  بیمه  در میان آحاد مردم و آگاهی از لزوم صندوق های بازنشستگی است که این امر مستلزم اهتمام و همکاری همه ارکان صنعت است.

مدیر عامل و عضو هیات مدیره بیمه “ما” با اشاره به رشد ۶۲ درصدی پرتفوی در نه ماه ابتدای سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: فروش شرکت بیمه “ما”  ، در نه ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۶۰ درصد رشد داشته و به ۱۰۸۸۶ میلیارد ریال رسیده است که ۴۶ درصد آن توسط مجتمع بانک بیمه تحقق یافته است. افزون بر اینکه تعداد بیمه نامه ‌های صادره این شرکت در ماه آذر امسال نسبت به آذرماه سال گذشته رشدی ۴۲ درصدی را نشان می‌دهد.

 

در ادامه مجید زند کریمی  مدیر مجتمع بانک بیمه با ارائه گزارش عملکرد کلی ،  ضریب خسارت و سهم از بازار  شعبه خود را تشریح کرد.

زندکریمی در این خصوص گفت:  فروش مجتمع بانک بیمه  تا پایان آذر ماه، به پنج هزار میلیارد ریال رسید که معادل با کل پرتفوی پیش بینی شده مجتمع در  سال ۱۳۹۹  می باشد.

وی افزود: مجتمع بانک بیمه ۴۹۶  میلیارد تومان  بیمه نامه فروخته است که رشدی ۱۰۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است. ازنظر تعداد بیمه نامه نیز  ۸۱% رشد کرده و از  ۲۸۰٫۵۲۴ فقره بیمه نامه به ۵۰۸٫۰۴۲ فقره بیمه نامه رسیده است.

زندکریمی خاطرنشان کرد:  ۱۴۴ درصد از برنامه های پیش بینی شده مجتمع محقق شده است که ۴۶ درصد حق بیمه تولیدی شرکت در این ۹ ماه است.

در انتها بهاری فر از تلاش پرسنل مجتمع بانک بیمه در راستای تحقق اهداف تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 

روابط عمومی بیمه “ما”