۱۴ آبان ۱۳۹۹ | 18:53
کد خبر : 28429

امضای تفاهم‌نامه همکاری بیمه ای میان بیمه سرمد و اصناف بابل

با هدف گسترش فرهنگ بیمه و پوشش خسارت‌های ناشی از حوادث شغلی و طبیعی در واحدهای صنفی، تفاهم‌نامه همکاری بیمهای میان بیمه سرمد و مجامع اصناف شهرستان بابل امضا شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در جلسه‌ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه سرمد و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، اسناد همکاری بیمه‌ای اصناف بابل و بیمه سرمد به امضای دو طرف رسید.

مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران پس از امضای این تفاهم‌نامه، با تقدیر از ابتکار عمل بیمه سرمد در تعامل سازنده با اصناف گفت: تعامل بیمه سرمد با اصناف، سرآغاز پیوند صنعت بیمه با صاحبان مشاغل و اصناف مختلف خواهد بود.

وی همچنین هدف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اصناف شهرستان بابل با بیمه سرمد را پوشش خسارت‌های ناشی از حوادث گوناگون دانست و گفت: با اجرای این تفاهمنامه، ریسک فعالیت در اصناف به حداقل خواهد رسید.

دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه سرمد نیز با تشریح وضعیت اقتصادی کشور، گفت: در شرایط حال حاضر کشور که ریسک فعالیت‌های اقتصادی بالاتر رفته است، باید اصناف و فعالان اقتصادی به بیمه، توجه بیشتری داشته باشند تا ریسک‌ فعالیت‌های خود را تا حد ممکن پایین بیاورند.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد هم‌چنین از عزم این شرکت، برای ارائه مشوق‌های بیمه‌ای به فعالان اقتصادی خبر داد.