۱۰ آبان ۱۳۹۹ | 19:00
کد خبر : 27858

پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر خدمات ویژه ای خواهند گرفت

خدمات ویژه به پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر، ارائه می شود و بیمه تکمیلی اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت از بالاترین سطح برخوردار است.

به گزارش برداشت روز، سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در مراسم معارفه نیکنام حسین پور گفت: اتخاذ سیاست های حمایتی متناسب با منزلت و جایگاه  اصحاب فرهنگ و هنر خصوصاً پیشکسوتان این حوزه از اهداف و برنامه های صندوق اعتباری هنر طی ۴ سال گذشته بوده است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درادامه افزود: در شرایط کنونی کشوردر تلاش هستیم با برنامه ریزی و با تدوین سیاست های حمایتی در بخش های مختلف فرهنگی و هنری اندکی از مشکلات فعالان این عرصه را کاهش دهیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر به بیش از۳ هزارنفر از پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر در قالب طرح تکریم و کمک مستمری به صورت ماهیانه، از سوی صندوق اعتباری هنر مقرری پرداخت می شود.

سیدزاده تصریح کرد: برای اعضای بالای ۶۵ سال و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر نیازمند تعریف خدمات و رسیدگی ویژه هستیم که با همراهی موسسه به زودی به آن خواهیم پرداخت. در اولین گام بیمه تکمیلی معرفی شدگان از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت در بالاترین سطح (رفاه) و با کمک این موسسه از حداکثر تخفیف برخوردار است.