۰۶ آبان ۱۳۹۹ | 19:17
کد خبر : 27564

تغییر ساعت کار شعب بانک ایران زمین در استان کرمانشاه به‌دلیل شیوع کرونا

با توجه به ابلاغیه استانداری استان کرمانشاه در خصوص نحوه فعالیت و حضور دستگاه های اجرایی استان، برخی شعب بانک ایران زمین در شهرستان های استان تعطیل و مابقی شعب با کاهش ساعت کاری به مشتریان محترم خدمت ارائه می کنند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا، ستاد مدیریت مبارزه با کرونا در استان کرمانشاه اعلام کرد: نحوه فعالیت و حضور کارکنان در دستگاه های اجرایی و سایر ادارات در شهرستان ها از روز دوشنبه ۵ آبان ماه لغایت ۱۲ آبان با حضور نیمی از کارکنان از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر فعالیت خواهند کرد.

 

بر اساس این مصوبه ساعت کار ارائه خدمات به مردم در شعب بانک ایران زمین برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، روز‌های شنبه تاپنج شنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ است.

 

همچنین با توجه به مصوبه ستاد مدیریت مبارزه با کرونا ی استان شعب بانک ایران زمین در شهرستان های اسلام آباد غرب و هرسین از روز دوشنبه ۵ آبان ماه لغایت ۱۲ آبان به مدت یک هفته در راستای مهارشیوع ویروس کرونا تعطیل هستند.

 

با توجه به بالا بودن احتمال شیوع و انتقال ویروس کرونا ضروری است هموطنان گرامی و مشتریان بانک ایران زمین با استفاده از سامانه های بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال را جایگزین مراجعه به شعب نمایند و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ساعات کار شعب بانک ایران زمین با مرکز ارتباط با مشتریان به شماره ۲۴۸۰۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.