۰۵ آبان ۱۳۹۹ | 18:47
کد خبر : 27338

برگزاری اولین جشنواره تصویرگری در صنعت بیمه

بیمه ملت به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس این شرکت، جشنواره تصویرگری با موضوع فرهنگ بیمه برگزار می‌کند.

به گزارش برداشت روز، ملیحه حسینی سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت با اشاره به برگزاری جشنواره تصویرگری به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت گفت: این جشنواره توسط بیمه ملت و برای اولین بار در صنعت بیمه با موضوع کلی اشاعه فرهنگ بیمه‌ای مبنی بر ضرورت خرید بیمه، ویژگی‌های حمایتی و آرامش خاطر بیمه، مدیریت و انتقال ریسک و… برگزار می‌شود.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت، با تاکید بر اهمیت بیمه برای جامعه و آحاد مردم گفت: به منظور ترویج مفاهیم بیمه‌ای، افزایش دانش و آگاهی افراد نسبت به بیمه و توسعه نگرش و باور آنها در این حوزه، شایسته است به طرق مختلف سواد بیمه‌ای مردم در مقوله بیمه افزایش یابد.

وی آشنایی افراد با انواع پوشش‌های بیمه‌ای، مزایا و فواید آنها، آگاهی از نحوه خرید و درک نیاز به داشتن انواع بیمه‌نامه و مدیریت ریسک برای زندگی آیده را مد نظر قرار داد و افزود: فرهنگ‌سازی درحوزه بیمه، صرفا با برنامه‌های تبلیغاتی امکان‌پذیر نیست بلکه با برنامه‌های فرهنگی و هنری با رویکرد آموزشی می‌توان در این زمینه اقدام کرد.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت، شرکت در این جشنواره را برای تمام علاقه‌مندان آزاد اعلام کرد و ابعاد جشنواره را چنین برشمرد:  این جشنواره با موضوع فرهنگ بیمه برگزار شده و تصویرگران می‌توانند موضوعات مربوط به بیمه و زندگی، گذر عمر در آینه بیمه، بیمه و آسایش و بیمه و امنیت را به تصویر بکشند.

وی با تاکید بر این‌که در این رویداد هنری، تصویرگری در حوزه فرهنگ بیمه برای اولین بار در صنعت بیمه برگزار می‌شود گفت: ۲۰ اثر برگزیده بعد از داوری، در نمایشگاه آنلاین بیمه ملت که در ۱۳ آذرماه به مناسبت روز «بیمه» برگزار می‌شود به نمایش درآمده و نیز در قالب کتابی با همین عنوان منتشر خواهد شد.

ملیحه حسینی با اشاره به این‌که هر هنرمند می‌تواند با ارسال حداکثر سه اثر با موضوع تصویرگری فرهنگ بیمه در این جشنواره شرکت کند؛ بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت دیجیتال یا از طریق پُست در ابعاد ۳۰ در ۴۲ یا اندازه A3 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت در همین خصوص ادامه داد: به همه آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه‌ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد و همچنین به سه نفر برتر از سوی بیمه ملت جوایز نفیسی اهدا می‎‌شود.

حسینی جوایز نفرات برتر را این‌گونه برشمرد و بیان کرد: کمال طباطبایی، هادی حیدری و محمدرضا میرشاه‌ولد به عنوان داوران این جشنواره نفرات برتر را انتخاب کرده و نفر اول ۱۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۷۰ میلیون ریال و نفر سوم ۵۰ میلیون ریال از سوی بیمه ملت به عنوان جایزه دریافت می‌کنند.

سرپرست مدیریت روابط عمومی بیمه ملت؛ در خصوص زمان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند آثار خود را  تا پایان روز ۶ آذر ۹۹ به پست الکترونیک pr@mellatinsurance.com یا نشانی تهران، بزرگراه کردستان شمال، بعد از پل همت، خروجی ونک برزیل، خیابان نشاط، انتهای برزیل شرقی، بالاتر از دیوان محاسبات، پلاک ۱، مرکز همایش‌های بیمه ملت  ارسال کنند.

ملیحه حسینی در پایان؛ راه‌های ارتباطی دیگری را با دبیرخانه جشنواره اعلام کرد و گفت: برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت بیمه ملت به نشانی melat.ir مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۸۷۷۸۰ داخلی ۱۳۶ و ۰۹۳۷۵۲۸۷۰۶۴ در ساعات اداری (۸ تا ۱۶) تماس بگیرید./ بیمه ملت