۱۲ مهر ۱۳۹۹ | 18:34
کد خبر : 24912

معاون مالی و سرمایه‌گذاری خبرداد: استقبال دستگاه‌های دولتی از خدمات کارگزاری پست‌بانک‌ایران

سیداصغر جلیلی نیا معاون مالی و سرمایه‌گذاری پست بانک ایران با ارائه گزارشی از عملکرد شعب این بانک درخصوص ارائه خدمات کارگزاری حساب‌های دولتی طی شهریورماه سال‌جاری اعلام کرد: گزارش مذکور بیانگر آن است که دستگاه‌های دولتی از این خدمت استقبال خوبی بعمل آورده‌اند.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، وی افزود: براساس این گزارش، در شهریورماه بیش از ۶ هزار فقره چک توسط دستگاه‌های دولتی به شعب این بانک واگذار و وصول شده که طی آن شعب شرق استان تهران، استان سیستان و بلوچستان، شعب غرب استان تهران و استان‌های خوزستان و هرمزگان به ترتیب بالاترین عملکرد را به لحاظ تعداد چک‌های واگذار شده داشته‌اند.
جلیلی نیا تصریح کرد: مدیریت‌های شعب شرق و غرب استان تهران و استان کرمان به ترتیب با ۵۶، ۱۴ و ۴درصد نسبت به سایر استان ها به لحاظ مبلغ چک‌های واگذار شده دارای عملکرد بهتری هستند.
معاون مالی و سرمایه‌گذاری پست‌بانک‌ایران در پایان تأکید کرد: این بانک جزو ۸ بانک دولتی کارگزار بانک مرکزی است که به جهت گستردگی شعب و باجه‌های بانکی درسطح کشور مورد توجه دستگاه‌های دولتی برای انجام عملیات بانکی واقع شده و روز به روز بر عملکرد آن افزوده می‌شود.