۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | 19:51
کد خبر : 23038

دیدار مدیرعامل بانک دی با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ

دیدار مدیرعامل بانک دی با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک دی، با هدف گسترش ارائه خدمات بانکی و توسعه بازار مصرف منابع و همچنین در راستای حمایت از تلاشگران عرصه نظم و امنیت، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در دیدار با سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به بررسی زمینه های همکاری مشترک پرداخت.
بر اساس این گزارش، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه ای برای ارائه خدمات به غیورمردان نیروی انتظامی گفت: امیدوارم گسترش همکاری بین بانک و نیروی انتظامی، گام موثری در مسیر ایفای نقش بانک دی در حوزه مسئولیت های اجتماعی باشد.
کریمی با اشاره به این که بانک دی متعلق به خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر است، گفت: اهتمام تیم مدیریت معطوف به خدمت رسانی هر چه مطلوب تر و فرآهم آوردن رضایت حداکثری این قشر عزیز است که امیدواریم با ارائه خدمات به این عزیزان بتوانیم گوشه‌ای از دِین خود را به این جامعه عزیز ادا کنیم.
در ادامه این مراسم، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز گسترش همکاری های دو جانبه را گام مهمی در بهبود وضعیت معیشت کارکنان نیروی انتظامی دانست و ابراز امیدواری کرد که نتیجه این اقدامات سبب افزایش رضایت بیش از پیش همکاران نیروی انتظامی از خدمات بانک دی شود.
گفتنی است در این نشست زمینه‌های اعطای انواع تسهیلات به تعداد کثیری از کارکنان خدوم نیروی انتظامی که جزو خانواده معزز شهدا و ایثارگران هستند، مورد توافق طرفین قرار گرفت.