۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | 20:10
کد خبر : 20468

با حضور رئیس هیات مدیره بانک کارآفرین انجام شد؛ دو انتصاب جدید در بانک کارآفرین

مراسم معارفه اسمعیل برزنونی مدیر جدید بانکداری شخصی و تجاری و جواد واشقانی سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مراسم معارفه اسمعیل برزنونی مدیر جدید بانکداری شخصی و تجاری و جواد واشقانی سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین برگزار شد.

این مراسم روز یکشنبه دوم شهریورماه با حضور محمدرضا خورسندی رئیس هیات مدیره، احمد بهاروندی عضو هیات مدیره، فرشاد محمدپور معاون مدیرعامل در امور مالی و مجامع و علیرضا صادقی معاون مدیر عامل در امور بانکی و برخی از مدیران ارشد برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا خورسندی رئیس هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات اسمعیل برزنونی مدیر پیشین امور شعب گفت: از زحمات آقای برزنونی که از همکاران بسیار قدیمی و با سابقه ما هستند تشکر و سپاسگزاری می‌کنم. ایشان دلسوزانه و با انگیزه بسیار تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف بانک به کار بردند. قطعاً در سمت جدید نیز با توجه به تجربه ایشان در بخش مشتریان ویژه، شاهد عملکرد موفقیت آمیز و مثمر ثمری خواهیم بود. همچنین از آقای واشقانی نیز که از همکاران قدیمی و مسئولیت‌پذیر ما هستند، درخواست می‌کنیم با جدیت و احساس مسئولیت در جهت پیشبرد برنامه‌های بانک تلاش کنند.

بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی نیز در این مراسم با تشکر از زحمات و تلاش‌های آقای برزنونی طی تصدی مسئولیت مدیریت امور شعب تصریح کرد: برای ایشان در سمت جدید آرزوی توفیق دارم. تلاش تمامی همکاران در تمامی رده‌های سازمانی، در جهت تحقق و عملیاتی کردن برنامه‌های تدوین شده می‌‌باشد. از آقای واشقانی و سایر همکاران نیز انتظار داریم با همراهی، تعامل و همدلی کارنامه، موفقیت‌آمیزی ارائه کنند.

رشاد محمدپور معاون مدیر عامل در امور مالی و مجامع نیز طی سخنانی با تشکر از زحمات آقای برزنونی تصریح کرد: برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هستم آقای واشقانی که مسئولیت مهم سرپرستی امور شعب را برعهده گرفته‌اند، با انگیزه در جهت اهداف بانک تمام سعی خود را به کار ببرند.

علیرضا صادقی معاون مدیر عامل در امور بانکی طی سخنانی خاطرنشان کرد: انتصاب دو تن از همکاران باسابقه کارآفرین را در مسئولیت‌های مهم بانک به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم هستم از تجربه آقای برزنونی که سالیان زیادی در بخش شعب و مشتریان ویژه مشغول به کار بوده‌اند، در حوزه بانکداری تجاری و شخصی استفاده نماییم.

وی همچنین افزود: آقای واشقانی سرپرست جدید امور شعب نیز مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته‌اند و قطعاً با تعامل و هماهنگی بیشتر میان شعب و واحدهای ستادی، در جهت پیشبرد برنامه‌های بانک برنامه‌ریزی خواهند کرد.

بر اساس این گزارش در ادامه این مراسم برزنونی مدیر بانکداری تجاری و شخصی و واشقانی سرپرست جدید امور شعب با تشکر از اعتماد مدیران ارشد برای سپردن مسئولیت به آنان، ابراز داشتند که تمام تلاش خود را در مسئولیت جدید به کار برده و در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف بانک تلاش خواهند کرد.

در پایان این جلسه حکم مدیر بانکداری تجاری و شخصی و سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین توسط آقایان خورسندی و بهاروندی به آنان اعطا شد.