۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | 19:23
کد خبر : 20331

روح اله خدارحمی: اعطای تسهیلات احداث گلخانه و مکانیزاسیون از اولویت های مهم بانک کشاورزی است

​مدیر عامل بانک کشاورزی که در معیت وزیر جهادکشاورزی به استان گلستان سفر کرده است، شامگاه دوشنبه سوم شهریور ماه با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه گرگان دیدار و گفت و گوکرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان گلستان، در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: تکمیل زهکشی اراضی ٢٨٠ هزار هکتاری،توسعه طرح های نوین آبیاری،ایجاد زیر ساخت های لازم۶ هزار هکتاری جدید پرورش میگو در گمیشان،ادامه ساخت پتروشیمی گلستان و توسعه راه آهن بین المللی اینچه برون و اتصال آن به جنوب کشور از مسیر مناسب طر ح های است که زمینه توسعه استان را فراهم می کند.

 

بر اساس این گزارش دکتر کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی نیز در این دیدار با بیان اینکه تولیدات بخش کشاورزی کشور تا پایان سال به ١٣٠میلیون تن می رسد گفت: در کنار تولید بیشتر به دنبال افزایش بهره وری تولید با توسعه صنایع فرآوری در این بخش هستیم. ‌

 

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح و تبیین عملکرد این بانک به پرداخت بهای گندم و کلزا در کوتاهترین زمان ممکن اشاره کرد و افزود: پرداخت تسهیلات برای احداث گلخانه و توسعه مکانیزاسیون کشاورزی همچنان از اولویت های بانک کشاورزی است.