۰۱ شهریور ۱۳۹۹ | 20:38
کد خبر : 19896

مدیرعامل بانک صنعت و معدن: همواره قدردان زحمات پزشکان، سربازان خط مقدم عرصه سلامت و بهداشت هستیم

مدیرعامل بانک صنعت و معدن بیان داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، جامعه پزشکی به مثابه سربازان خط مقدم عرصه بهداشت و سلامت در تلاشی شبانه روزی به درمان بیماران و نجات جان انسانها پرداختند و همواره قدردان این از خودگذشتگی و ایثار آنان هستیم.

به گزارش برداشت روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دکتر حسین مهری مدیرعامل این بانک در مراسم تقدیر از دکتر میرسهیل شفیعی قدس، پزشک معتمد و همکاران بخش درمان به مناسبت روز پزشک اظهار داشت: اول شهریور ماه، همزمان با زادروز شیخ الرییس بوعلی سینا که به پاس خدمات وی به علم پزشکی به این نام مزین شده‌است، روز تجلیل از عزیزانی است که در کسوت پر افتخار پزشکی به خدمت رسانی صادقانه به مردم مشغولند.

 

وی بیان داشت: حرفه مقدس پزشکی، نمودی از ایثار و فداکاری این قشر در خدمت به همنوع است و نمی توان تنها به عنوان یک شغل و یک حرفه به آن نگریست.

 

در پایان این مراسم دکتر حسین مهری با اهدای لوح سپاس از زحمات پزشک معتمد این بانک به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا و اهتمامی که برای آگاه سازی، پیشگیری از ابتلای کارکنان و تأمین سلامت همکاران داشتند، تشکر کرد.