۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | 20:04
کد خبر : 19667

با حضور عضو هیأت مدیره پست بانک ایران؛ پست‌بانک شعبه خصوصی‌سازی تهران افتتاح شد

پست بانک ایران در خدمت‌رسانی به هموطنان به ویژه به مجموعه سازمان خصوصی‌سازی تهران پیشقدم شده و قطعاً با تلاش جمعی، روز به روز همکاری‌های متقابل گسترش می‌یابد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، پست بانک شعبه سازمان خصوصی‌سازی تهران طی مراسمی و با حضور طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران، آرش شهرکی‌کیا مدیرامور شعب استان‌های تهران، سمنان، البرز و قم و جمعی از مدیران سازمان مذکور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

الیاسی عضو هیأت مدیره در این مراسم ضمن تقدیر از همکاری رییس و مسئولان سازمان خصوصی سازی و سایر دست اندرکاران برای ایجاد شعبه گفت: این بانک در خدمت‌رسانی به هموطنان به ویژه به مجموعه سازمان مذکور پیشقدم شده و قطعاً با تلاش جمعی، روز به روز همکاری‌های متقابل گسترش می‌یابد.

وی تأکید کرد: پست‌بانک‌ایران ظرفیت‌های زیادی دارد و می‌تواند برای سازمان خصوصی‌سازی و مجموعه آن، خدمات بانکی خوبی را ارائه نماید که خوشبختانه آغاز این تعاملات با افتتاح این شعبه شروع شده است.

شهرکی‌کیا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مساعدت‌ها و همکاری‌های سازمان برای ایجاد شعبه بانک تصریح کرد: با تلاش‌ها و زحمات مجموعه این امور و مدیریت شعب منطقه غرب استان تهران و رییس شعبه، زیرساخت‌ها و امکانات لازم برای استقرار شعبه مهیا شد و خوشبختانه استقبال بسیارخوبی از سوی مسئولان سازمان خصوصی سازی بعمل آمد.
همچنین اکبر غلامی مدیرشعب منطقه غرب استان تهران در این مراسم اعلام کرد: آماده هرگونه همکاری و ارائه خدمات بانکی مطلوب به مجموعه سازمان خصوصی‌سازی و سایر مشتریان هستیم.

گفتنی است: پس از این مراسم نشست مشترکی بین عضو هیأت مدیره و مدیران پست‌بانک‌ایران با محمود رشیدی‌اقدم ذیحساب و مدیرامور مالی سازمان خصوصی‌سازی برگزار و درخصوص نحوه همکاری‌ها تبادل‌نظر شد.