۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | 20:14
کد خبر : 19322

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس بانک قرض الحسنه رسالت

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت نهمین سالگرد تاسیس بانک را تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، متن پیام مدیرعامل بدین شرح است؛

 

۲۶ مرداد ماه یادآور تاسیس بانکی است که به فضل الهی و همت و وفاداری همه همراهان گرانقدر اعم از اعضا، کارکنان و سهامداران چند عنوان نخستین را ازآن خود کرده است نخستین بانک قرض الحسنه خصوصی، نخستین بانک اجتماعی و حال در مسیر نخستین بانک دیجیتال کشور گام بر می دارد.

شیوع ویروس کرونا نیز نیاز جامعه به خدمات بانکی غیرحضوری را بیش از پیش نمایان کرد و همین موضوع بر اهمیت ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین تحت عنوان بانکداری بدون شعبه صحه گذاشت.
خوشبختانه بانک قرض الحسنه رسالت در این روزهای کرونایی به این نیاز مشتریان لبیک گفته و پیشتاز در عرصه #بانکداری_دیجیتال است.

بحمد الهی امروز حالِ ما خوب است چرا که هم اکنون مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در هر زمان و مکانی می توانند خدمات بانکی اعم از افتتاح حساب، درخواست تسهیلات و سایر خدمات را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و دیگر به حضور درشعبه نیازی ندارند و آخرین روزهای  عمر بانکداری سنتی در بانک قرض الحسنه رسالت در حال سپری شدن است .

ماهمچنان به عهدمان برای ارائه بهترین های درخور شأن و منزلت خانواده بزرگ رسالت که هم اکنون شش میلیون نفری شده است پایبند هستیم و خوشبختانه طعم رضایت مردم نیز، خداقوتی است به تلاش کارکنان و صبوری خانواده عزیزشان.

اینجانب و اعضای هیات مدیره بانک، موفقیت مجموعه را مرهون لطف الهی، پشتکار و محبت همه ی رسالتی های بزرگوار دانسته و سالگرد آغاز فعالیت بانک قرض الحسنه رسالت را تبریک عرض می نماییم.

به حول وقوه الهی چشم امید به آینده دوخته ایم و به سوی افق ۱۴۰۰ گام بر می داریم .

خادم همه شما
محمد حسین حسین زاده
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت