۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | 19:57
کد خبر : 16923

مدیرعامل بیمه آسیا: امسال نیز عملکرد خوبی خواهیم داشت

مدیران بیمه آسیا در دیدار با مدیرعامل، برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی و عملکرد درخشان بیمه آسیا در سال 1398 و شصت و یکمین سال تاسیس شرکت را به ایشان تبریک گفتند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در پی برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی بیمه آسیا و تصویب صورت های مالی و عملکرد درخشان شرکت در سال گذشته و همچنین به مناسبت سالگرد ۶۱ سالگی بیمه آسیا، جمعی از معاونین مدیرعامل و مدیران ستادی به منظور رعایت فاصله اجتماعی، به نمایندگی از مدیران، مشاوران و نمایندگان مدیرعامل، با مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه¬آسیا دیدار کردند.

این گزارش می افزاید، در این دیدار از تلاش مجدانه مدیرعامل بیمه آسیا در حفظ و ارتقاء جایگاه شرکت در صنعت بیمه کشور و همچنین به جهت بهبود حقوق و مزایای پرسنل از جمله افزایش وام ها و به ویژه حمایت های همه جانبه درمانی، مالی و اداری از همکاران در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار، مدیرعامل بیمه آسیا از زحمات و خدمات پرسنل و شبکه فروش صمیمانه تشکر کرد و کسب این موفقیت های بزرگ را ناشی از حضور نیروی انسانی متعهد و فنی در این شرکت، برشمرد.

مدیرعامل بیمه آسیا وضعیت بیمه آسیا را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود فراز و نشیب های به وجود آمده در سال گذشته اعم از سیل، زلزله و همچنین شیوع فراگیر بیماری کرونا، حضور نیروی انسانی توانمند، حرفه ای و متعهد و شبکه فروش فعال در بیمه آسیا، رمز اصلی موفقیت شرکت بوده است.

نایب رییس هیات مدیره بیمه آسیا افزود: ریسک سنجی مناسب در سال گذشته سبب بهبود ترکیب پرتفوی بیمه آسیا شد و در کنار آن، برگزاری مجامع فصلی که برای اولین بار در صنعت بیمه اتفاق افتاد، تاثیر به سزایی در کنترل خسارت ها و تسریع در بررسی و پرداخت ها داشت که نتیجه آن، در کاهش ۱۲ درصدی نسبت خسارت شرکت مشاهده می شود.

مسعود بادین گفت: با توجه به کسب موفقیت های اخیر بیمه آسیا، من اطمینان می دهم که با تمهیدات هیات مدیره فنی و کارآمد، نیروی انسانی متعهد و متخصص و شبکه فروش توانمند، امسال نیز علیرغم وجود بیماری کرونا، عملکرد شرکت بسیار خوب خواهد بود و ما به یاری خداوند متعال، برنامه های خود را محقق خواهیم ساخت.

مدیرعامل بیمه آسیا در پایان، با اشاره وضعیت دشوار فعلی ناشی از شیوع بیماری منحوس کرونا، برای تمام کارکنان و شبکه فروش بیمه آسیا و به ویژه مردم میهن عزیزمان آرزوی سلامتی و سربلندی کرد.