۰۴ مرداد ۱۳۹۹ | 20:15
کد خبر : 16643

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه کارآفرین روز دوشنبه سی‌ام تیر ماه با حضور صاحبان بیش از 74 درصد سهام این شرکت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام)، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت، دکتر فرشاد محمدپور معاون مالی و امور مجامع بانک کارآفرین، بازرس قانونی و نمایندگان محترم بیمه مرکزی و شرکت بورس ایران، در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بیمه کارآفرین برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ به استماع سهامداران رسید و صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ نیز به تصویب رسید. همچنین با رأی اکثریت سهامداران، مبلغ ۲۰۰ ریال به عنوان سود خالص قابل تقسیم هر سهم (جمعاً معادل ۳۵۰ میلیارد ریال) تصویب شد.

تعیین پاداش هیأت مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت، انتخاب بازرس و حسابرس قانونی، تعیین حق‌الزحمه اعضای کمیته‌های حسابرسی، ریسک و تطبیق مقررات و انتخاب اصلی و علی‌البدل اکچوئر رسمی بیمه مطابق با ماده ۱۶ آیین‌نامه شماره ۷۸ بیمه مرکزی، از موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح شد و به تصویب رسید.

براساس این گزارش در این مجمع که به ریاست عزیزالله مصلحی مصلح آبادی رئیس هیأت مدیره بیمه کارآفرین برگزارشد، محمد حیدری مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸، به بیان اهداف و برنامه‌های شرکت در سال ۱۳۹۹ پرداخت.